Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

piątek, 10 sierpnia 2012

W kuchennych klimatach

Żeby nie było, że nic nie robię ;-) pokaże wam zawieszkę-winogronko, które powstało w oczekiwaniu na losowanie par w wymiance kuchennej (z myślą o tejże...). Ale ponieważ moja para, którą okazała się być Brydzia, gustuje w nieco innych barwach, powędrowała do niej słodsza, cieplejsza i delikatniejsza paczuszka... Mam nadzieję, że się spodoba... A mechate włóczkowe winogronko, które jakoś zupełnie nie pasowało do całości, zostało i czeka na kolejny owoc do towarzystwa ;-)


Jeśli chodzi o pomysł owocków-kółeczek, to nie jest mój, bo gdzieś już podobne widziałam, ale z drugiej strony nie miałam za bardzo innego wyjścia, bo włóczka (swoją drogą w bajecznych odcieniach!) trafiła mi się w kawałeczkach dokładnie takiej długości, że starcza na zrobienie jednego okrążenia półsłupków. Następne winogronka będą fioletowe :-)

6 komentarzy:

 1. Winogronka są śliczne. Super Ci wyszły. Co do moich kolczykòw to zrobione są ze zwykłej zerwetki. Kupiłam ją na Allgro. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Same może rzeczywiście nieźle się prezentują, ale przy koronkach z nici czy kordonka [ups, ale mi się zrymowało ;-)] wyglądają strasznie topornie...

   Usuń
 2. Bardzo mi się podoba. Czekam na fioletowe, z niecierpliwością :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że nie będzie trzeba długo czekać. Przede mną letnia noc, zaraz potem weekend... A te kółeczka bardzo szybko się robi :-))
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. No proszę, jakże piękne wykorzystanie resztek włóczki.Bardzo fajne:)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) Mam chrapkę jeszcze na coś takiego: http://pracowniagarderoba.blogspot.com/2012/08/pufa-w-kwadratach.html Mocna rzecz!

   Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze :-)