Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

wtorek, 12 czerwca 2012

Kilka dobrych wieści...

Przez cały wczorajszy dzień nie mogłam się zebrać do tego posta, ale zdecydowałam, że w końcu powinnam... Bo miłych wiadomości uzbierało się w ostatnim czasie naprawdę sporo :-)

* Najmilszą jest wyróżnienie od Diany, które otrzymałam (a właściwie otrzymało moje drzewko) w zorganizowanym przez nią - w poszukiwaniu inspiracji ;-) - wyzwaniu Wena. Bardzo jestem ciekawa, co też stworzy swoimi rękami... To wyróżnienie jest dla mnie tym bardziej istotne, że Diana była pierwszą obserwatorką mojego bloga i w pewnym sensie przewodniczką po tym niesamowitym wirtualnym świecie rękodzieła. A może nie tylko wirtualnym... Ale o tym na razie cicho sza ... ;-)
  

* Od Martusi  dostałam natomiast... schemat ślicznych perminków, które strasznie spodobały mi się na jej blogu. Na ich widok powróciła mi ochota na dawno porzucone krzyżykowanie, więc będę miała co robić w wakacje :-) A może i moje dzieci się przyłączą? Młodszy poprosił wczoraj o naszykowanie ramki, bo prawie kończy haftowanie obrazka ze słodziutkim pieskiem. 

* Otrzymałam również od Luny kontakt do mojej pary w zorganizowanej przez nią "Wymiance pachnącej różami". Strasznie się ucieszyłam, że będziemy wymieniać się prezentami z Pauliną :-) Dziewczyna robi naprawdę przepiękne, gustowne ozdoby!

* Niecierpliwie wyglądam też listonosza, czekając na kilka przesyłek: dwie z wygranych candy, jedną w ramach zabawy "Podaj dalej" i jedną zakupioną od Ani w małym domku - nie mogłam się oprzeć jej ślicznej biżuterii...

*  A kolejny powód do radości? Upolowałam wczoraj kilka fantastycznych drobiazgów do dekoracji mojego małego królestwa :-) Między innymi słodki koszyczek na moje aktualnie robótki, dzięki któremu będę mogła mieć je zawsze pod ręką. Na dodatek wspaniale komponuje się kolorystycznie z moimi groszkowo-miętowo-pistacjowymi ścianami (próbowałam skorzystać z pomocnika kolorystycznego Świata Odcieni, ale to chyba nie jest żadna z prezentowanych tam czystych barw).


W związku z tym - jakże licznym :-) - wysypem miłych niespodzianek, sama też postanowiłam coś przygotować i myślę, że najdalej za kilka (no, może kilkanaście...) dni moja koncepcja nabierze kształtu :-).

PS. Nie myślcie, że nic nie tworzę, ale na razie - zgodnie z regułami wymianek - nie wolno mi jeszcze nic pokazać...

2 komentarze:

  1. :)) gratuluję serdecznie:) przyjemnie czyta się takie posty :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :-) Po co ludziom radość, jeśli nie można byłoby się nią z nikim podzielić ?!

      Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze :-)