Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

wtorek, 12 stycznia 2016

Zimowa bombka XXL

A teraz mój pomysł na zimową pracę plastyczną:

Wyciętą z kartonu bombkę - wielkości małego talerzyka - dzieci ozdabiały naklejając kolorowe pasy w różnych odcieniach koloru białego i niebieskiego. W ruch poszły jak widać ozdobne nożyczki, a wśród wykorzystanych materiałów znalazły się tym razem: papier z fakturą, papier do pakowania prezentów, a nawet resztki tapety ;-). Aby bombka zachowała swój kształt wystarczyło po wyschnięciu kleju przyciąć wystające poza jej krawędzie kawałki kolorowych pasków. Na powstałym w ten sposób zimowym krajobrazie wyrosły piękne zielone choinki. I gotowe :-)

 

-(-@

Kilka wąskich pasków papieru, pozostałych po wykonaniu zimowego krajobrazu, dwa koraliki papierowe w kolorze pomarańczowym oraz dwa plastikowe koraliki - użyte do zakończenia ozdoby z obu stron - i mamy kolejną bombkę, tym razem ażurową i trójwymiarową.


-(-@

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze :-)