Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

niedziela, 15 czerwca 2014

Podróżnicze prace plastyczne

Ostatnio na zajęciach plastycznych w przedszkolu trochę podróżowaliśmy...
Wybraliśmy się między innymi w podróż balonem :-)


Jego czaszę wyklejaliśmy kwadracikami wyciętymi z kolorowych tkanin, starając się robić to jak najdokładniej, czyli nie zostawiać dziur, aby w czasie lotu nie uciekło nam powietrze ;-)

Odwiedziliśmy między innymi kraj kwitnącej wiśni (gałązki malowaliśmy przy pomocy drewnianych patyczków, a kwiaty - również patyczkami, tyle, że higienicznymi).
Poniżej praca 5latki!


Zatrzymaliśmy się także w Afryce - na pamiątkę wykleiliśmy postać afrykańskiego chłopca: plasteliną, kuleczkami czarnej bibuły (włosy) oraz skrawkami zielonego papieru (spódniczka z trawy). Wzór Murzynka wrzuciłam do zakładki z kolorowankami :-)

 "Fruwająca krowa" Brzechwy zabrała nas do krainy skrzydlatych zwierząt...

  

 
 W związku z nadchodzącym latem przygotowaliśmy natomiast pokaźnych rozmiarów plakat z pomysłami na spędzenie wakacji :-)


 A że wakacje to wspaniały czas na z rodziną, dorzucam jeszcze kilka rodzinnych portretów.
(kółka z kolorowego papieru, resztki kolorowych włoczek, klej, kredki)
 

Tak naprawdę, to są to oczywiście zaległe prace przygotowane na Dzień May i Taty, ale myślę, że udało mi się całkiem zgrabnie naprawić to przeoczenie, wklejając je w dzisiejszym poście ;-)


Do zobaczenia!
-(-@

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze :-)