Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

czwartek, 10 kwietnia 2014

Wiosna w przedszkolu

Wiosna to przede wszystkim piękne kolory wiosennych kwiatów... Na przykład żonkili - nasze powstały z pomalowanych na żółto wytłaczanek od jajek, kolorowego papieru, bibuły oraz drucików kreatywnych. Do właściwego wyeksponowania potrzebowały jeszcze odpowiedniego wazonu - jego kolorystykę dobierały moje najstarsze starszaki ;-)


Na okiennych szybach naszej sali zakwitły natomiast różnokolorowe krokusy...


...przyleciały też wielobarwne, bajkowe motyle ;-)


Dodaliśmy jeszcze bazie z kuleczek waty, więc nasze okna wyglądają naprawdę wiosennie :-)A teraz trochę florystycznych migawek z moich wiosennych spacerów...
Na kwiatach owocowego drzewka (śliwko-brzoskiwnio-moreli - rosnącej na zaprzyjaźnionej działce) siedzi już nawet pierwszy wygłodniały komar ;-)

Na koniec jeszcze roślinka, która najmocniej zapadła w pamięć moim przedszkolakom. Gdy tylko widzą złociście-żółte krzewy, od razu krzyczą: "forsycje!" 


-(-@

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze :-)