Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Podaj dalej i obiecane nominacje...

...czyli - mówiąc krótko - nadrabianie kolejnych zaległości ;-)
 • Po pierwsze: wróciłam i od razu zdałam Wam fotorelację z kolejnej wyprawy :-)
 • Po drugie: poprawiłam masę literówek (tudzież innych chochlików drukarskich...), które zagnieździły się w - pisanym "na biegu" - przedweekendowym poście... 
 • Po trzecie: pochwalę się Wam szczęściem jakie mnie właśnie spotkało: wygrałam w candy przepiękny obrazek namalowany ręką Moni :-)
  -(-@

A teraz - zgodnie z tytułem posta - mojego blogowego "wychodzenia na prostą" ciąg dalszy:

Na dwie kolejne tury "Podaj dalej" zapisało się u mnie po jednej osobie. Za pierwszym razem była to robótkująca i kucharząca (a swoją drogą baaardzo cierpliwa ;-)) Magda Z., natomiast za drugim - młodziutka bella_helfire. Paczuszki powinny być już na miejscu (jedna jest na pewno...), więc pokażę, jakie upominki przygotowałam dla obu blogowiczek.

Do Magdy Z. powędrował  zestaw biżutków z przewagą naturalnych barw...


 Dla belli wybrałam natomiast nieco mocniejszą kolorystykę... oraz słodką i jednocześnie zdrową przekąskę, która niestety nie załapała się na zdjęcie ;-)


Każda z uczestniczek zabawy otrzymała ode mnie ponadto pachnącą różami karteczkę, w której - swoim zwyczajem - skrobnęłam kilka zdań ;-) Nawiasem mówiąc, pachnący papier (przeznaczony w zamyśle dostawców "Biedronki" do wykładania szuflad) może mieć bardzo wiele zastosowań...

-(-@

A teraz obiecane nominacje (do nagrody, o której wspominałam TUTAJ)
7. http://iwona-reczniemalowane.blogspot.com/

Pozdrawiam serdecznie i - zgodnie z zasadami przyznawania wyróżnienia - zmykam poinformować moje faworytki :-) A potem zabieram się do pracy!

-(-@

7 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za wyróżnienie, postaram się sprostać zasadom:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze tylko dodam, że podaj dalej bardzo udane:)

   Usuń
 2. Hihi, mam nadzieję, że paczuszka juuuż prawie dotarła do Ciebie:) Gratuluję faworytkom i jak zwykle czekam na kolejne ciekawe posty:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paczuszka czekała na mnie, gdy wróciłam dziś z pracy :-) Dotarła błyskawicznie! Jeszcze raz gorąco Ci dziękuję :-)

   Usuń
 3. Dziękuję pięknie!!! Bardzo mi miło:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mi jest miło, kiedy mogę odwiedzać Twoje królestwo!
   Pozdrawiam serdecznie :-)

   Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze :-)