Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

wtorek, 1 stycznia 2013

Szczęśliwego Nowego Roku!

Choć na dworze zimy jak na lekarstwo, postanowiłam przywitać Nowy Rok szydełkowymi śnieżynkami. Miałam je zgłosić na wyzwanie w Klubie Twórczych Mam, ale... chyba spóźniłam się kilkanaście godzin.

 
 -(-@

Z duuuużym opóźnieniem pokażę jeszcze decoupagową świąteczną ozdóbkę, którą dostałam od jednej z podopiecznych (a właściwie od jej zdolnej mamy ;-) ) 


Nawiasem mówiąc wspomniana mama posiada jeszcze inne talenty, bowiem dziewczynka już kilkakrotnie przynosiła do przedszkola uszyte przez nią (ręcznie, nie maszynowo!) maskotki, m.in. słodkiego tildowego króliczka.

 
Prawda, że prezentuje się wspaniale? Niestety wywołuje we mnie mieszane uczucia: z jednej strony szczery uśmiech, z drugiej natomiast... poczucie winy, że ja sama przed tymi świętami niestety twórczo zbytnio się nie wysiliłam... Ale mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej ;-)

-(-@

Wszystkim, którzy do mnie zaglądają, życzę zdrowia i miłości, bo - choć często o tym zapominamy - to one są w życiu najważniejsze... Czego jeszcze? Wielu wspaniałych robótkowych pomysłów oraz czasu na ich realizowanie tak, aby nie trzeba go było podkradać rodzinie ani przyjaciołom... 

Szczęśliwego Nowego Roku 2013! 

-(-@

9 komentarzy:

 1. Nic się nie spóźniłaś, dodaję gwiazdki są śliczne. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. śnieżynki miodzio i piękne decu! Dobrego roku życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękując za życzenia, również Ci życzę Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku.Spokoju, czasu na własne przyjemności czyli robótki:)Oraz spełniania wszelkich marzeń.
  Śnieżynki są urocze i również uważam ,że nie spóźnione.
  Praca Mamy Twojej podopiecznej jest bardzo piękna.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego Arni_ko z Nowym Rokiem. Na pewno znajdziesz nie raz chwilę żeby sobie twórczo poużywać. Bombki słodkie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śnieżynki piękne :-)Ja jak zaglądam na blogi to mam uczucie, że się nie wysiliłam :-(
  Wszystkiego dobrego w Nowym 2013 Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się w końcu mocniej rozwinąć skrzydła. Zarówno twórcze, jak i zawodowe... Pozdrawiam cieplutko

   Usuń
 6. Aż oczka mi się zaśmiały do tych świątecznych ozdóbek :) Są cudne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie nową obserwatorkę - pierwszą w tym roku ;-) Pozdrawiam

   Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze :-)