Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

sobota, 8 września 2012

Ludowe śliczności od Modrak :-)

Na sam koniec wakacji spotkała mnie bardzo miła niespodzianka w postaci wygranego candy z motywem ludowym w Modrak cafe. Przesyłka, która wczoraj do mnie dotarła, zawierała takie oto śliczności (niektóre były zupełnym zaskoczeniem!)


Śliczny mlecznik ozdobiony kaszubskimi motywami! Kawę pijam prawie wyłącznie zbożową i obowiązkowo z mlekiem, więc dzbanuszek na pewno się przyda :-)


Malowany gliniany dzwoneczek - dołączył do naszej domowej kolekcji :-)


 Drewniane korale są po prostu bajeczne, a kolczyki - w cudownym odcieniu błękitu :-)

Do tego był jeszcze mały biżutek dla mojej komórki :-) Strasznie się cieszę z tej wygranej, bo kolorystyka naszych ludowych strojów i ozdób zawsze mnie fascynowała, a dodatkowo przywoływała wspomnienia z dzieciństwa... Bardzo dziękuję Modrak za tę wspaniałą zabawę :-)

2 komentarze:

  1. Gratuluję ślicznych prezentów!

    OdpowiedzUsuń
  2. same ślicznosci gratuluje pozdrawiam ciepluteńko

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze :-)