Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

sobota, 15 września 2012

Kolorowy "uśmiech na koniec lata"

A właściwie to nawet sporo tych uśmiechów :-)) Jeden od Iwonki w postaci słodkiej szydełkowej ośmiorniczki i ręcznie malowanej karteczki z podziękowaniami za udział w candy...Ośmiorniczka - jako że jest w ulubionym kolorze mojego starszego syna - zawisła przy regale w pokoju chłopców (wspólnie z dużo mniej skomplikowaną kuzynką mojej produkcji...). Karteczka zaś stoi za szybą razem z innymi moimi skarbami i... może mnie też w końcu zmotywuje do rysowania...?


-(-@

A pozostałe uśmiechy? Są od gromadki przedszkolaków, których pomagam doglądać od poniedziałku oraz od moich własnych dzieci, które rano przy śniadaniu życzą mi miłej pracy, a po południu witają wracającą - zmęczoną, ale mimo wszystko szczęśliwą :-)) 

Co prawda ośmiogodzinny dzień pracy (a bardziej chyba czterdziestogodzinny tydzień!) to dla mnie nowość, gdyż jak dotąd miałam dość elastyczny, a dokładniej weekendowo-zarywowy ;-) rytm pracy, ale podobno do wszystkiego można się przyzwyczaić - przynajmniej mam taką nadzieję... Zwłaszcza, że jest to spory krok we właściwym kierunku, który z pełną świadomością obrałam już jakiś czas temu :-)

-(-@

3 komentarze:

  1. Sympatyczne uśmieszki :-) A te od przedszkolaków słodziutkie. Praca bardzo wdzięczna ale wiem jak bardzo wymagająca.
    Uściski! Miłej niedzieli!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe prezenciki.A praca z przedszkolaczkami zapewne nie jest lekką ale dającą niepowtarzalne doznania:)))
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze :-)