Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

niedziela, 2 lutego 2014

Dla Babci i Dziadka...

...z okazji ich niedawnego styczniowego święta przedszkolaki pod moim okiem przygotowały takie oto skromne upominki:

Dla babć kwiaty :-)


A dla dziadków koszule z krawatem na laurce:


Sama natomiast wykonałam zaproszenia (sztuk prawie 50!) na część artystyczną, połączoną ze wspólną zabawą. Wykorzystałam w nich motyw kapeluszy - damskiego w stylu retro i klasycznego męskiego. Była to bowiem pierwsza rzecz, jaka przyszła mi na myśl w związku z osobami babci i dziadka. Dlaczego właśnie kapelusze? Nie mam zielonego pojęcia ;-)


Przy okazji zaczęłam nabierać coraz większego szacunku dla pracy profesjonalnych scraperek, bo przygotowanie szablonów, wycinanie kapeluszy (do serduszek zatrudniłam synów - równo po połowie, żeby było sprawiedliwie ;-)) i sklejanie wszystkiego w całość zajęło mi półtora dnia (niestety oczywiście w weekend...)


Całe szczęście, że kokardki miałam już gotowe - kolejny upominek od wspominanej już babci rękodzielniczki, podobnie jak karbowana papierowa taśma w odcieniach oliwki, z której wycinałam liście do kwiatów ;-)


-(-@

2 komentarze:

  1. Ależ się musiałaś napracować, ale efekt chyba był wart tego wysiłku ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj, był! Zarówno efekt, jak i satysfakcja, że ze wszystkim zdążyliśmy na czas :-))

      Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze :-)