Prawa autorskie

Wszystkie rękodzieła, wzory, opisy, projekty oraz inne zdjęcia zamieszczone w tym blogu, są mojego autorstwa i stanowią moją własność (chyba, że wyraźnie zaznaczę inaczej), w związku z czym ich kopiowanie, publikowanie (w całości lub w części), czy też wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób bez mojej zgody jest zabronione, gdyż stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Ar_nika-(-@

niedziela, 15 września 2013

Papugi i motyle

Czyli krótko mówiąc kolejna porcja przedszkolnych kolorowanek. Obiecane były już dawno ale... No właśnie! Zaczął się rok szkolny, a co za tym idzie mnóstwo codziennej - także twórczej, ale o nieco innym charakterze - pracy. Przy okazji czekała mnie też niezła gimnastyka... Przede wszystkim umysłu, w związku ze strukturą mojej przedszkolnej grupy...

Kiedy w połowie drugiego tygodnia pracy, tematy 4-ro i 5-ciolatków zaczęły mi się niebezpiecznie rozjeżdżać, pół nocy przesiedziałam nad przewodnikami nauczyciela, zanim odkryłam, że w zasadzie obie grupy wiekowe mają w programie nauczania podobne kręgi tematyczne, tyle że... w zupełnie innej kolejności. Kiedy już je dopasowałam - odetchnęłam!!!

Gdyby wydawnictwo przysłało mi programy i podręczniki w jakimś rozsądnym terminie, a nie w ostatniej chwili, pewnie wpadłabym na to wcześniej i oszczędziła sobie sporo nerwów oraz dodatkowej pracy... Na szczęście teraz powinno już być z górki :-))

-(-@

Papugi narysowałam w parach - bo podobno te ptaszki nie lubią samotności...
 


 
Motyle miały być duże i eleganckie. Szkoda, że nie mogę pokazać Wam pokolorowanych... Wywędrowały wraz z dziećmi do domów.


W tematyce afrykańskiej dżungli powstał jeszcze wąż boa...


A na koniec zostawiłam lwa i biedronkę - są dość dużych rozmiarów, więc były wykorzystywane do wyklejania skrawkami kolorowego papieru oraz do malowania farbami.


 

-(-@

I oczywiście przypominam o moim candy :-)

Pozdrawiam!


4 komentarze:

 1. ale świetne kolorowanki! Też chciałabym tak rysować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja chciałam mieć pracę, w której będę mogła to robić :-))
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Wyobrażam sobie radość dzieciaczków w trakcie kolorowania czy wyklejania takich pięknych rysunków:)Tego żadne inne pochwały zapewne nie zastąpią.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o to chodzi! Dziękuję i pozdrawiam również :-)

   Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze :-)